Školní rok 2020/2021

1.září usedli žáci zpět do lavic. Začátek nového školního roku jsme zahájili v režimu doporučených zvýšených hygienických opatření. Po loňském mimořádném školním roce se zdá, že i tento rok nebude tradiční.

V tomto období nás čeká nejen učení, ale i zajímavé akce. Pro žáky jsou naplánovány osvědčené aktivity, které můžeme zrealizovat díky podpoře našeho zřizovatele Královéhradeckého kraje. Jedná se zejména o poskytnutou dotaci na prevenci sociálně patologických jevů. Děti se tak mohou těšit například na preventivní program zaměřený na práci s třídním kolektivem, který vede občanské sdružení Semiramis, dále na přednášku o zdravé výživě s lektorkou Bc. Martinou Jandovou, besedu o kyberšikaně atd.

Nové třídní kolektivy podnikly začátkem září celodenní pěší výlety do okolí našeho města. Žáci ze speciálních tříd se vypravili na oblíbenou zooterapii do Bydžovské Lhotky, kde se jim velmi pěkně věnovala paní Bártová.
Touto cestou přejeme všem žákům úspěšný školní rok a děkujeme rodičům a žákům za spolupráci v době častých mimořádných změn.