Vánoční besídka

Ve čtvrtek 20.12. proběhla na naší škole vánoční besídka. Žáci ze všech tříd si pro ostatní připravili krátká vystoupení. Poslechli jsme si krásné vánoční básničky, pobavili jsme se u veselého tanečního vystoupení, ale také jsme se dozvěděli zajímavé informace o Vánocích. Děti z prvního stupně si totiž nacvičily pohádku s názvem Vánoční příběh. Toto vystoupení nás s pomocí všem známých koled provedlo celým příběhem o narození Ježíška. Besídka s vánoční tématikou nás tak všechny krásně vánočně naladila.

A protože si děti pod vedením svých paní učitelek vše tak krásně nacvičily, uspořádali jsme ještě v pátek 21.12. jedno vystoupení, určené všem rodičům a příznivcům školy. Děti sklidily za své snažení velký potlesk a s úsměvem spolu s rodiči odcházeli domů, strávit krásné Vánoce.