Dvoudenní výlet do Miletína
Skvělý program čekal 18. – 19. června školního roku na žáky speciální třídy, 4. a 5. ročníku. Ti se zúčastnili dvoudenního výletu s přespáním v kempu v Miletíně. Harmonogram byl nabitý od začátku do konce. Po příjezdu se děti nejprve vydaly na naučnou Erbenovu stezku, po které si pochutnaly na výtečném kuřecím řízku v místní restauraci. Po ubytování v kempu, čekalo děti příjemné překvapení. Místní dobrovolní hasiči dopřáli dětem parádní vodní osvěžení. Navečer za námi přijela p. uč. Šípová s kytarou, a tak po opékání buřtů na ohni jsme si před spaním společně zazpívali známé písničky. Po ranní snídani přišel čas balení, ale výlet tím ještě neskončil. Při čekání na autobus si dali všichni za odměnu kopeček zmrzliny. Domů sice odjížděli unavení, ale plní nezapomenutelných zážitků.


