Přednáška „Být fit” a  „Pohled do zrcadla aneb jak se vidím JÁ”

Na začátku listopadu navštívila  naše žáky  paní Mgr. Blažková ze společnosti MP Education. V zajímavé přednášce žáky prvního stupně seznámila se zdravým způsobem života. Mimo jiné dětem atraktivním způsobem přiblížila, jak je důležitý pro jejich vývoj plnohodnotný spánek, více pohybových aktivit, dostatečný přísun vody a dalších tekutin, a v nemalé míře
i pravidelné posilňování zdraví potřebnými vitamíny a minerály, nejlépe formou konzumace čerstvého ovoce a zeleniny.

Pro  žáky druhého stupně si paní lektorka připravila přednášku s názvem „Pohled do zrcadla aneb jak se vidím JÁ”. Diskutovala s žáky o fyzických a psychickým změnám v dospívání, seznámila je s poruchami příjmu potravy a vysvětlila jim důležitost zdravé stravy.