Turnaj ve stolním tenise 15. 10. 2021

Tradičním sportem, ve kterém se naši žáci pravidelně umísťují na předních místech ve sportovních soutěžích v regionu není jen fotbal, ale i stolní tenis. Připravují se v rámci sportovního kroužku, který vede Mgr. Petra Šípová. Své schopnosti v tomto sportu měří i o velkých přestávkách. Z důvodu epidemiologické situace se v loňském školním roce žáci nemohli zúčastnit soutěží, a proto jsme se rozhodli zorganizovat školní kolo turnaje ve stolním tenise.
Turnaje se zúčastnili především žákyně a žáci druhého stupně, ale pozadu nezůstali ani žáci prvního stupně a speciální třídy. Celkem se zúčastnilo 9 žáků. Soutěžícím fandili jejich spolužáci i někteří vyučující. Napětí, kdo vyhraje soutěž mezi děvčaty a chlapci by se dalo krájet. V kategorii dívek se umístila na 1. místě Valentýna Mitáčová, na 2. místě Nikola Semencová a na 3. místě Kristýna Hlaváčková. U chlapců se umístil na 1. místě Daniel Telvák, na 2. místě Martin Tulej a na 3. místě Alex Gomboš. Soutěžící si odnesli cenné medaile, diplom a sladkou odměnu.