Výlet do Poděbrad

Žáci 1.- 4. ročníku si užili 4. června krásný den v Poděbradech. Společně se prošli po kolonádě, obdivovali okolí řeky Labe a vydali se na procházku podél jejího proudu. Nechyběla ani zastávka na dětském hřišti, kde si děti mohly pohrát.
Po aktivně stráveném dopoledni přišla zasloužená odměna v podobě výborné zmrzliny a pizzy.  Výlet se vydařil, počasí nám přálo a všichni si odvezli spoustu hezkých zážitků.