Kopidlenské poupě

V pátek 13. 10. se žáci L. Černý, A. Gomboš, V. Mitáčová, O. Jonák a A. Mondeková zúčastnili přírodovědné soutěže v Kopidlně, Kopidlenské poupě. Svoje schopnosti poměřovali s dalšími účastníky v přírodovědném testu, poznávání rostlin a aranžování květin na dárek. Do soutěže se zapojilo 25 jednotlivců ze sedmi škol. Vyhlašováni byli vítězové jednotlivých disciplín, celkové místo v jednotlivcích a celkové umístění soutěžních družstev. Jako soutěžní družstvo naši žáci vyhráli překrásné 1. místo, za které dostali jako odměnu dort. Gratulujeme!

Výsledky disciplín

Aranžování – O.  Jonák                    2. místo

Poznávání rostlin – O. Jonák           1. místo

L. Černý            2. místo

V. Mitáčová      3. místo

Přírodovědný test – A. Mondeková     3. místo

Celkové výsledky jednotlivců

Lukáš Černý           2. místo

A. Gomboš              3. místo