Turnaj ve stolním tenisu

Ve středu 24.10. 2018 se vybraní žáci naší školy, kteří mají zájem o hru stolní tenis, zúčastnili turnaje, ve kterém změřili síly chlapci speciálních škol Královéhradeckého a Pardubického kraje. Turnaj se konal v krásné hale Speciální školy v Hradci Králové a zúčastnilo se nečekaně málo závodníků. Naši školu reprezentovalo 6 chlapců.

Václav Diga skončil mezi málo úspěšnými na 10. – 13. místě. Patrik Bajza si vedl jen o trochu lépe a skončil osmý. Hezkého umístění docílil Mirek Bárta (6. místo) a Nikolas Demeter (5. místo). Mezi nejúspěšnější chlapce z naší školy patřil Daniel Telvák a Milan Oláh, kteří skončili společně na 3. – 4. místě. Nechybělo mnoho a oba tito chlapci se utkali ve finále. Svá semifinálová klání totiž prohráli až po velkém boji shodně 3 : 2.