Beseda – Semiramis

Ve středu 17. dubna k nám do školy opět přijeli pracovníci občanského sdružení Semiramis z Hradce Králové. Je to organizace, která má dlouholetou tradici v oblasti prevence rizikového chování a vzdělávání. Její milí pracovníci přišli mezi žáky a promluvili s nimi o tématech, které si děti při minulém setkání samy vybraly. Mezi žáky 7. a 8. ročníku to bylo téma závislosti. Dozvěděly se, že závislosti mají mnoho druhů, a to od ne příliš vážných, až po ty život ohrožující. U starších žáků z 8.a 9.ročníku bylo probráno téma rodinné vztahy, tedy věc každodenního života. Společně strávené chvíle při aktivním rozhovoru, hře a vyprávění jistě měly pro děti velký význam a těšíme se na příští setkání.