Měsíc filmu na školách
V listopadu proběhl již 16. ročník Měsíce filmu na školách, kterého se naše škola pravidelně zúčastňuje. V letošním roce se zaměřil na roli médií v totalitní společnosti, na to, jakým způsobem vládnoucí režim využíval sdělovací prostředky. Zároveň připomněl důležitost svobodných, nezávislých a kvalitních médií. V rámci tohoto projektu zhlédli naši žáci on-line besedu s Janem Rumlem a film Tajné akce StB: Akce Alfa.
S tímto preventivním programem v pátek 23. října seznámila metodička prevence žáky druhého stupně. Žáci si rozšířili pohled na správné postoje k drogám a jejich užívání. V rámci hodiny měl každý z žáků prostor k vyjádření svého názoru ohledně návykových látek.
